Būvdarbu organizēšana un vadīšana.

 

Katrs cilvēks sapņo uzcelt māju. Ērtu un omulīgu, neatkārtojamu. Iespēja pēc darba atpūsties ģimenes lokā piemājas dārzā - tas ir tas, ar ko atšķiras māja no pilsētas dzīvokļa. Bet māju celtniecība ir ļoti nopietns un atbildīgs uzdevums.
 
Kotedžas karkasu ceļ pēc dažādām tehnoloģijām un no dažādiem materiāliem - ķieģeļa, koka, keramzītblokiem, monolīta dzelzbetona u.c. 

Privātmāju būvniecība no pašiem pamatiem līdz atslēgai. Varam piedāvāt lielu projektu daudzveidību. Tie ir ļoti dažādi gan konstrukciju, gan telpu plānojuma ziņā. Bet, ja pasūtītājam rodas vēlēšanās kaut ko mainīt projektā vai celtniecības gaitā, mūsu arhitekti un celtniecības speciālisti būs priecīgi palīdzēt īstenot visas vēlmes. 

Mēs būvniecības nozarē darbojamies no 2002. gada, esam šī segmenta speciālisti un veiksmīgi tiekam galā ar jebkuriem uzdevumiem, kādi rodas būvniecības procesā. Piedāvājam ģenerāluzņēmēja pakalpojumus.

Kotedžas karkasu ceļ pēc dažādām tehnoloģijām un no dažādiem materiāliem - ķieģeļa, koka, keramzītblokiem, monolīta dzelzbetona u.c.

Mūsu firmas speciālisti pilnībā ir apguvuši visas mūsdienu tehnoloģijas un celtniecības materiālus, kurus piemēro celtniecībā. Mēs esam iemācījušies būvēt ne tikai kvalitatīvi un skaisti, bet arī ātri.
 
Materiālu, no kura būs uzcelta māja, Jūs varat izvēlēties pats. Mūsu speciālisti Jums ieteiks pašu labāko, ekoloģiski tīrāko un, protams, praktiskāko.
 
Mēs jums varam sagatavot pareizu tehnisko uzdevumu, to atspoguļot dokumentācijā un izstrādāt kvalitatīvu projektu, ņemot vērā jūsu vēlmes, kā arī saskaņot projektu ar visām nepieciešamajām instancēm un saņemt būvdarbu atļauju.

Mēs uzņemsimies atbildību un visas rūpes par būvdarbu organizēšanu un veikšanu. Mēs garantējam profesionālu visu darbu izpildi noteiktajos termiņos, obligāti izpildot projekta tehniskās dokumentācijas, konstruktordokumentācijas un dizaina dokumentācijas prasības, ievērojot visus standartus un tehnoloģijas.

Ekspluatācijai gatava objekta izpildījums un fiksēts būvniecības cikls mums ļauj zināt, kad objektā varēs ievākties, bet līgumā garantēto un saskaņoto nemainīgo cenu nosaka uzreiz visām pozīcijām. Tas mums ļauj prognozēt jūsu ieguldījumus un, ja nepieciešams, ņemt kredītu.

Mēs piedāvājam pilnu, kompleksu pakalpojumu, no idejas līdz objekta nodošanai ekspluatācijā.
Mums ir pietiekama pieredze, lai celtniecības process kļūtu priekš Jums patīkams ceļojums radošajā pasaulē.